Виконком переніс розгляд питання щодо зведення скандальної багатоповерхівки поблизу Пагорбу Слави на 5 лютого

03

Фев 2015

Виконком переніс розгляд питання щодо зведення скандальної багатоповерхівки поблизу Пагорбу Слави на 5 лютого

; Коментировать

Сьогодні виконком не зміг визначитись що робити із забудовою земельної ділянки по вул. Гагаріна, 60, що розташована в безпосередній близькості з Пагорбом слави та Долиною троянд. Тому  розгляд цього питання перенесено на наступне засідання виконкому, яке відбудеться у п’ятницю, 5 лютого.
 
Нагадаємо, що на розі Замкового узвозу та вул. Гагаріна приватне підприємство «Агропром-1992» збирається звести 12-поверховий готельно-розважальний комплекс.
 
Відповідний проект сьогодні  розглянули члени виконавчого комітети, які так і не досягли єдиної думки чи варто надавати містобудівні умови та обмеження на його реалізацію.
 
Зокрема,  в ході поіменного голосування проект рішення «Про відмову в наданні ПП «Агропром – 1992» містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки по вул. Гагаріна, 60» не набрав необхідної кількості голосів.

Під час обговорення міський голова Сергій Одарич акцентував на необхідності зміни проекту:

– Я вважаю, що ця територія повинна забудовуватись, щоб там  не було чагарників. Але, на мій погляд, її потрібно забудовувати з елементами стилізованого декору. Це може бути у стилі невисокого замку. Тоді як зводити масштабну висотку на цій території є абсолютно неприпустимим.
 
Поіменне голосування за проект рішення виконкому «Про відмову в наданні ПП «Агропром – 1992» містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки по вул. Гагаріна, 60»
 
Одарич С.О. - «за»;
Хвиль Т.В. - «утримався»; 
Радуцький О.Р.  - «за»; 
Овчаренко С.А. - «утримався»;
Величенко М.М. - «утримався»;
Кієнко І.Ю. - «за»; 
Макеєв В.Ф. - «утримався»;
Рекун А.І. - «утримався»;
Романов О.Ю. - «за»;
Рудковський А.А. - «за»;
Сандецький О.Б. - «за».
 

 

http://www.rada.cherkassy.ua/ua/newsread.php?view=8776&s=1&s1=17

Опубликовано в Черкассы

Оставить комментарий