У Золотоноші стартував шкільний чемпіонат з баскетболу

03

Фев 2015

У Золотоноші стартував шкільний чемпіонат з баскетболу

; Коментировать

Вчора розпочалась баскетбольна першість серед золотоніських загальноосвітніх навчальних закладів. Традиційний зимовий турнір проводиться у двох групах: хлопці, як завжди, грають у гімназії, дівчата – у третій школі. Протягом п’яти днів підлітки визначатимуть кращих серед шести команд, аби потрапити до зональних обласних змагань. 

Про це «Нова Доба» дізналася на сайтіЗолотоноша.

Там зустрінуться із чемпіонами Золотоніщини, Драбівщини та Чорнобаївщини. Юнаки відкривали змагання зустріччю між господарями та п’ятою школою, де гімназисти підтвердили своє реноме фаворита, розбивши суперників з рахунком 63:15. У другому матчі в доволі впертій та сухій боротьбі перемогу над колегами із ЗОШ№6 здобули учні третьої школи (19:15). 

Заключний поєдинок змусив подумати гравців та тренера гімназії. Там в яскравій грі тріумфувала команда СШІТ №2, перегравши п’яту школу (39:17). Ці хлопці напевне і стануть конкурентами в боротьбі за чемпіонство. На змаганнях дівчат дебютний поєдинок також відзначився розгромом. Проте цього разу гіркоту поразки зазнали саме господарі – гравці ЗОШ№3 поступились п’ятій школі з рахунком 7:35. Другий матч, як і у хлопців, також виявився маловидовищним: СШ№1 перемогла шосту школу (15:6). А на останок минулорічні чемпіонки, дівчата з гімназії, майже не мали проблем з опонентами, котрі представляли другу школу – 29:16. 
Розклад матчів другого туру (03 лютого): 
Хлопці - 
14:00 Гімназія – ЗОШ №6 
15:00 СШ №1 – СШІТ №2 
16:00 ЗОШ №3 – ЗОШ №5 

Дівчата - 
14:00 ЗОШ №3 – ЗОШ №6 
15:00 ЗОШ №5 – Гімназія 
16:00 СШ №1 – СШІТ №2

http://novadoba.com.ua/14157-u-zolotonoshi-startuvav-shkilnyy-chempionat-z-basketbolu.html

Опубликовано в Черкассы

Оставить комментарий