Черкассы

Юний герой, який загинув в АТО, у важких умовах виріс справжнім патріотом та мріяв піти працювати в СБУ

Коментировать

Боєць Національної гвардії, 21-річний уродженець с. Білозір’я Черкаського району Віктор Єрьоменко, який загинув на Східному фронті, виріс без батьків, у злиднях, але справжнім патріотом.

Подробнее ...

Кому вигідна дискредитація батальйону “Черкаси”?

Коментировать

Інформаційною диверсією назвав заступник обласного військового комісара полковник Ігор Яшкін ситуацію навколо батальйону територіальної оборони «Черкаси», який зараз передислоковано до зони АТО, інформує “Черкаський край“.

Подробнее ...

Батьки з дітьми прийшли на сесію, протестуючи проти закриття садочка

Коментировать

Батьки з дітками, що ходять до дитячого садочку №7 «Зірочка» для дітей із затримкою психофізичного розвитку, прийшли сьогодні на сесію Черкаської міськради, щоб висловити свій протест проти закриття закладу.

Подробнее ...

ВЛАДУ ПРОСЯТЬ ПОЗБАВИТИ РЕКТОРІВ-РЕГІОНАЛІВ "ПОЧЕСНИХ" ЗВАНЬ

Коментировать

Віце-президент ГО "Ультрас Черкаси" Костянтин Мірошниченко просить обласну та міську ради на наступній сесії проголосувати за позбавлення колишніх ректорів ЧНУ та ЧДТУ Анатолія Кузьмінського та Юрія Леги "почесних" звань.

Подробнее ...

У Черкаській ОДА гарячково шукають шляхи теплопостачання на зимовий період

Коментировать

Сьогодні в облдержадміністрації за одним столом зустрілась влада області, директори теплопостачальних підприємств регіону й науковці з Корпорації «Укратомприлад» та Міжнародної інвестиційної групи «Альфа Інвест». 

Подробнее ...

У Городищі службові особи незаконно видобули надра на понад 700 тис гривень

Коментировать

Прокуратурою Городищенського району проведено перевірку щодо додержання вимог Водного кодексу України та Закону України «Про надра» в діяльності одного із комунальних підприємств міста Городище в частині використання природних ресурсів.

Подробнее ...

Мільйон гривень, зібрані на благодійному футбольному матчі в Черкасах, перерахували українській армії

Коментировать

Федерація футболу України прийняла рішення перерахувати 1 мільйон гривень у військовий госпіталь, який надає допомогу постраждалим у військових діях, інформує Sport.ua.

Подробнее ...
Страница 1 из 2