Ретельно дослідити "досягнення" скреп: США можуть викупити у Туреччини російські С-400 для аналізу

30

Июнь 2020

Ретельно дослідити "досягнення" скреп: США можуть викупити у Туреччини російські С-400 для аналізу

; Коментировать

США стверджують, що включення С-400 в систему оборони Туреччини може розкрити Росії секрети НАТО і поставити під загрозу програму розробки винищувача п’ятого покоління F-35.

Сенатор-республіканець Джон Тьюн запропонував дозволити міністерству оборони США викупити у Туреччини російські зенітно-ракетні комплекси С-400 з умовою, що отримані турецькою стороною кошти не будуть використані на купівлю військового обладнання, не сумісного зі стандартами НАТО, повідомляють

Об этом сообщает FIB

Якщо така угода буде схвалена конгресом і президентом, то, можливо, вдасться усунути конфлікт інтересів між НАТО і Анкарою. Контракт на поставку турецькій стороні російських ЗРК С-400, укладений в 2017 році, продемонстрував поліпшення відносин між Москвою і Анкарою і, одночасно, зіпсував відносини Анкари з Вашингтоном.
США стверджують, що включення С-400 в систему оборони Туреччини може розкрити Росії секрети НАТО і поставити під загрозу програму розробки винищувача п’ятого покоління F-35. Участь Туреччини в цій програмі НАТО вже було призупинено, однак Анкара поки не відмовляється від угоди з Москвою.

Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/retelno-doslidyty-dosiahnennia-skrep-ssha-mozhut-vykupyty-u-turechchyny-rosiiski-s-400-dlia-analizu-334225.html”

Опубликовано в Украина

Оставить комментарий