Затримали підозрюваних у постачанні отруєних яєць в ЄС

12

Авг 2017

Затримали підозрюваних у постачанні отруєних яєць в ЄС

; Коментировать


Нідерландські слідчі затримали двох підозрюваних — працівників нідерландської компанії Chickfriend — у справі про зараження курячих яєць інсектицидами.

Про це інформує українська редакція ВВС.

Затримані виявилися менеджери нідерландської компанії, їх підозрюють у використанні інсектициду фіпроніла на птахофермах. Арешти відбулися після серії поліцейських рейдів на восьми різних локаціях у Нідерландах і Бельгії. Слідчі зібрали велику кількість доказів — документи, автомобілі та банківські виписки. Фіпроніл виявили у яйцях, які продавалися у супермаркетах по всій Європі, і які постачалися із Нідерландів. Нідерланди — найбільший постачальник курячих яєць у світі.

Ймовірне зараження відбулося внаслідок обробки курей від вошей препаратом Dega 16, у складі якого містився небезпечний для людей фіпроніл. Його використовують у ветеринарії, але у ЄС його заборонили до використання на тваринах, яких вирощують для споживання людьми. У людей фіпроніл викликає проблеми із нирками, печінкою і щитовидною залозою.

Слідчі вважають, що препарат постачався Chickfriend, яку Нідерландські фермери наймали для обробки тварин від шкідників.

Слідчі вважають, що препарат постачався Chickfriend, яку Нідерландські фермери наймали для обробки тварин від шкідників. Як у нідерландської компанії опинився цей препарат — поки що невідомо.
Нагадаємо, у Румунії вилучили майже тонну зараженого жовтка. Заражені яйця з Нідерландів були у продажу на території 12 федеральних земель в Німеччині.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/society/zatrymaly-pidozriuvanykh-u-postachanni-otruyenykh-iayets-v-yes/” Об этом сообщает gubernia.in.ua со ссылкой на СМИ.

Опубликовано в Украина

Оставить комментарий