75-річного тенісиста звинуватили в зґвалтуванні прямо на корті

13

Фев 2015

75-річного тенісиста звинуватили в зґвалтуванні прямо на корті

; Коментировать

Австралійського і південноафриканського тенісиста, колишню першу ракетку світу в парному розряді Боб Хьюіттазвинуватили в згвалтуванні.

Із заявою на 75-річного спортсмена звернулася жінка, якій Хьюітт нібито давав уроки тенісу в 1990-х роках. За її словами, вона тренувалася у тенісиста з 14 до 17 років і була згвалтована прямо на корті.

Раніше проти Хьюітта вже двічі висувалися аналогічні звинувачення. Проти нього було порушено кримінальну справу, а в 2012 році спортсмена виключили з Міжнародної зали тенісної слави, членом якої він був з 1992-го.

Хьюітт є дев'ятиразовим переможцем турнірів "Великого шолома" в чоловічих парах, у тому числі п'ять разів вигравав Вімблдон. У березні 1976 Боб Хьюітт очолив рейтинг Асоціації тенісистів-професіоналів (ATP) у парному розряді.

До 1964 року спортсмен представляв на турнірах Австралію, але потім переїхав до ПАР і став виступати під прапором цієї країни. За кар'єру заробив понад 600 тисяч доларів призових. Всупереч поширеному переконанню, він не є родичем відомого австралійського тенісиста, колишньої першої ракетки світу Ллейтона Хьюїтта.

Опубликовано в Мир

Оставить комментарий