Чигиринських рятувальників привітали протигазами

03

Фев 2015

Чигиринських рятувальників привітали протигазами

; Коментировать

Нещодавно районним центром Управління ДСНС в Черкаській області підведено підсумки роботи за минулий рік. Про це інформують у Чигиринській РДА.

Привітати чигиринських рятувальників 16-ї державної пожежно-рятувальної частини прийшли куратор підрозділу – заступник начальника відділу організації заходів цивільного захисту Територіального управління, полковник служби цивільного захисту Олександр Бабак і голова райдержадміністрації Олександр Діскант.

Районний очільник зауважив, що «працівникам пожежної служби притаманні самовідданість, відповідальність, постійна готовність прийти на допомогу, здатність до самопожертви. Стабільна робота пожежних служб, їхній досвід і професіоналізм — гарантія спокійного життя чигиринців». Він побажав усім, хто присвятив своє життя професії вогнеборця, життєвої енергії, незборимої волі й стійкості духу, витримки і мужності у справі служіння державі та народу України.

Для забезпечення безпечної роботи під час гасіння пожеж голова райдержадміністрації подарував районному центру комплект сучасних протигазів. 

За високий професіоналізм в службовій діяльності та значний особистий внесок в розвиток служби цивільного захисту грамотами і подяками нагороджені: Тонов Олександр Миколайович, Кошовий Олег Анатолійович, Панченко Віктор Іванович, Мироненко Анатолій Миколайович, Саркісов Дмитро Ігорович, Ткаченко Олексій Анатолійович, Лисенко Олександр Володимирович, Берко Станіслав Олександрович і Антоненко Олександр Васильович.


Читати більше на remarka.net.ua

 

 
 
 
 
 
Опубликовано в Черкассы

Оставить комментарий